Kaq të bukur e ka vajzën Sahidja e motrave Mustafa (FOTO)

Sahide Mustafa është figure e njohur për publikun shqiptar.

Ajo bashkë me Safeten njihen si bilbilat e Mushtishtit që kontribuan me dekada për muzikën e mirëfillt shqipe, shkruan “Kosovarja”. Kur jemi te Sahidja, ajo prej vitesh është e martuar me Fadilin dhe kanë tre fëmijë, Redolën, Olisën dhe Diorin. Redola Marevci është vajza e Sahides, e cila ka trashëguar nga e ëma talentin për muzikë.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ajo kohë pas kohe vjen me imazhe të bukura në rrjetet sociale ku merr komente pozitive. Redola kohëve të fundit po sjellë vazhdimisht fotografi atraktive me poza të ndryshme.

E fundit nga ajo është imazhi me bluzë të zezë dhe poza duke shfaqur grimin e flokët e bukura. Dita ditës po zbukurohet./Kosovarja/