Kasami do ta nisë fushatën nga Zajazi, ja si reagon bashkëpuntori Ali Ahmetit

Fushata zgjedhore edhe zyrtarisht fillon ditën e mërkurë dhe partitë politike po bëjnë përgatitjet e fundit.

Por më fillimin e fushatës kanë nisur edhe fërkimet e para ndërmjet partive politike.
Lëvizja BESA me liderin e saj Bilall Kasami fushatën do ta fillojë nga fshati Zajazi, bastion ky i BDI-së tash e sa vite, informon portali “tetova1”.

Reklame

Dhe kjo nuk është pritur mirë nga bashkëpuntorët e Ali Ahmetit, informon portali “tetova1″.
Historia ripërsëritet !!!
Dikurë, Ollga e filloi fushatën në Zajaz, por nuk arriti të mbërrijë në majë të Bukovikut sepse e braktisi takati nga…. !!!

Pishpirik” , ka shkruar Fatmir Limani nga Kërçova, veprimtar i BDI-së dhe bashkëluftar i Ali Ahmeti. /tetova1/