Kasami “thyen” Alternativën, Çairi mbetët i Besës

Sonte kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami ka qëndruar në Çair ku ka shpalosur platfromën e koalicionit “Mundemi”. Në fotot e postuara në rrjetët sociale shihet një numër i madh i banorëve, ku siç dihet ky bastion është njohur si i Alternativës, por siç duket Kasami ka thyer edhe këtë bastion.

Ndryshe, po futemi në javën e fundit të fushatës zgjedhore, dhe siç pritet do të kemi një fushatë mjaftë të nxehtë.

Reklame