Katër vetura u përfshin në aksidentin përballë qendrës tregtare ”Vero” në Shkup (FOTO)

Një aksident trafiku që ka ndodhur pak me parë në Shkup ka përfshirë katër automjete, ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin afër qendrës tregtare “Vero”.

Dy automjete dolën nga rrugica, dhe dy tjerat në udhëkryq.

Reklame

Policia është duke zhvilluar një inspektim, pas së cilës do të dihen arsyet e këtij aksident trafiku./tv21

Ja edhe disa pamje nga vendi ngjarjes: