‘Kemi shumë për të thënë’, Flori dhe Liberta i treguan të gjitha për marrëdhënien e tyre

Vite më parë Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu ishin në një lidhje, por çifti preferoi ta ruanin në mënyrë hermetike. Në vitin 2017 u tha se Flori dhe Liberta janë ndarë ende pa e konfirmuar lidhjen e tyre.

Mirëpo edhe pas ndarjes, dyshja duket se kanë mbetur miq pasi Liberta e ftoi Florin në emisionin e fundvitit “Prive Reality”. Ky ishte një ribashkim i Florit dhe Libertës në ekran dhe që shkoi për mrekulli sepse dyshja treguan se marrëdhënia e tyre është shumë e mirë pas ndarjes.

Reklame

Mirëpo edhe pas ndarjes, dyshja duket se kanë mbetur miq pasi Liberta e ftoi Florin në emisionin e fundvitit “Prive Reality”. Ky ishte një ribashkim i Florit dhe Libertës në ekran dhe që shkoi për mrekulli sepse dyshja treguan se marrëdhënia e tyre është shumë e mirë pas ndarjes.