Kënga e re e Getinjos do t’iu bëjë të mendoni dy herë për paranë

Reperi Getinjo ka publikuar sot këngën e tij të re, solo.

Siç e kishte paralajmëruar, kënga titullohet “Pare” dhe sjell një këndvështrim ndryshe mbi paratë.

Një refleksion ky personal, që nisë me një mesazh për të gjithë audiencën.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al