Këngëtari i njohur tetovar fotografohet me Gjyste Vulajn, a po vijnë me bashkëpunim? (FOTO)

Gjyste Vulaj dhe këngëtari i njohur janë fotografuar krah njëri-tjetrit.

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, e ka publikuar së fundmi në Instagram një foto me këngëtaren Gjyste Vulaj, shkruan lajmi.net.

Reklame

Pranë postimit ai nuk ka zbuluar asgjë vetëm se e ka etiketuar Gjsyten, mirëpo mendimi i parë i fansave ka shkuar tek një bashkëpunim i mundshëm mes tyre.

Nuk dihet sakt nëse ata do të vijnë me bashkëpunim mirëpo duke pasur parasysh se të dy janë shumë të dashur për publikun, kënga do të ishte e mirëpritur./Lajmi.net/