Këngëtari kosovar konfirmohet me koronavirus (video)

Këngëtari kosovar konfirmon se është diagnostikuar me koronavirus.

Tashmë është zyrtare. Këngëtari Muhamet Sejdiu është një nga dy të inf ektuarit me koronavirus që erdhën mbrëmë nga Gjermania.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ai dhe bashkëshortja e tij janë diagnostifikuar me pandeminë që tashmë po shënon përhapje të madhe.

Këtë e ka konfirmuar edhe vet këngëtari në një prononcim për GazetaBlic.

I pyetur se a është e vërtetë që ai veçse është i prekur nga ky virus, këngëtari u përgjigj shkurt duke thënë: Po, është e saktë.