Këngëtarja shqiptare e thotë hapur: Ndryshoj flokët që burrit ti dukem vajzë tjetër

Në ditët e sotme nuk është më habi të shohim këngëtaret me modele të ndryshme flokësh pothuajse cdo javë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Denisa Gjezo ditën e djeshme ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në pesë”, ku ka bërë një deklaratë e cila ka habitur të gjithë.

Reklame

E pyetur se për çfarë arsyeje në botë do t’i drejtonte flokët ajo ka thënë flokët e saj kaçurrela i drejton për bashkëshortin si dhe shumë shpesh u ndryshon ngjyrën që të duket gocë tjetër.

“Për burrin i drejtoj flokët.

I ndryshoj shpesh që ai të mendojë se nuk ka vetëm Denisën, por të dukem si një gocë tjetër”, u shpreh këngëtarja duke qeshur.