Këngëtarja shqiptare: Se kam kompleks, blej rroba edhe nëse kushtojnë 2 euro! (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Flaka Krelani njihet për këngët e bukura që ka sjellë ndër vite.

Ajo përpos muzikës, shpeshherë ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saj të ‘zjarrta’, shkruan Indeksonline.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Së fundmi në një intervistë të saj në emisionin “Ftesë në 5”, ajo ka thënë se ajo ka blerë rroba shumë të lira dhe se nuk e ka këtë kompleks.

“Nuk i kemi na mundësitë me jetu në format e tilla (Versace, Gucci), unë nuk e kam pas asnjëherë kompleks për veshjen, a kushton 2 euro a 3 euro.” /Indeksonline/