Kërkohet ndalimi i hyrjse së Shpetim Deskut në Maqedoni, moderatori kosovar i reagon ashpër (FOTO)

Moderatori Shpetim Desku, ka reaguar ashpër ndaj thirrjes së një gazetari pro-opozitar që moderatorit Desku t’i ndalohet hyrja në Maqedoni, pas emisionit të fundit të cilin Shpetim Desku e ka realizuar me pjestarët e Grupit të Kumanovës, të cilët janë në burg në Maqedoni prej majit të vitit 2015.

Desku, ka thënë se nuk është pishman për emisionin dhe se një gjë të tillë do ta bënte prap.

Reklame

Ja reagimi i Deskut: