Kështu dukej Big Mama në fillim të karrierës (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia Besjana Kasami apo siç njihet në publik Big Mama ka arritur të jetë shumë e përfolur për shkak të guximit të ndryshimeve që i ka bërë në pamje me kalimin e viteve.

Në fillim të karrierës Besjana arriti që të fitojë zemrat e të gjithëve me sensin e humorit që kishte dhe u veçua si një nga këngëtaret më energjike të skenës, shkruan Kosovarja.

Edhe pse disa kanë harruar si është dukur këngëtarja në fillim të karrieres, Revista Kosovarja ka siguruar disa fotografi në të cilat Big Mama duket krejtësisht ndryshe siç është sot.

Ndryshim i madh apo jo? /Kosovarja/