Kështu duken Shyrete Behluli dhe mbesa e saj Matina për festën e 28 nëntorit

Këngëtarja e këngëve popullore shqipe Shyrete Behluli, është shumë e dashur për të gjithë.

Këtë e kanë dëshmuar këngët e saja të pavdekshme, puna e saj ndër vite e shumëçka tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja merr vëmendje të madhe në çdo postim në rrjete sociale e sidomos kur në postimet e saja bën pjësë ndonjë pjesëtarë i saj i familjes.

Këtë herë në postimin e saj të fundit shihet më e vogëla e shtëpisë Matina.

Mbesa e këngëtares shihet me veshje kombëtare në këtë ditë të madhe të 28 Nëntorit, sigurisht të dyja duken shumë bukur. /Kosovarja/