Kështu duket kumanovarja me flokë të shkurtëra (FOTO)

Advertisment

Arbenita njihet për stilin e saj me flokë shumë të gjata.

Modelja Arbenita Ismajli, është një prej emrave më të komentuar të momentit së bashku me të dashurin e saj Feron, shkruan lajmi.net.

Reklame

Të dy të suksesshëm në fushat me të cilat merren, si ajo ashtu edhe reperi.

Edhe Arbenita është aktive në rrjete sociale dhe në fotot që i poston në sy bien edhe flokët super të gjata.

Mirëpo nëpër media është duke qarkulluar një foto ku Arbenita shihet me flokë më të shkurtëra e nuk është se nuk po i shkojnë edhe të tilla.