Kida s uprizon fansat me foto nga shtrati (FOTO)

Advertisment

Kida erdhi me fotografi tërheqëse nga shtrati.

Kida është ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare, e cila ka numër të madh të fansave, shkruan lajmi.net.

Reklame

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi të reja, në të cilat u shtaq në shtrat nga dhoma e gjumit.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të bardhë dhe një korset me ngjyrë të zezë, ndërsa dukej shumë tërheqëse.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida është “Moti”, këngë që u prit shumë mirë në publik. /Lajmi.net/