Kim Kardashian e lavdëron grimerin shqiptar: Ai është një perfeksionist (FOTO)

47

Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkë me grimerin e njohur shqiptar, Marko Dedivanovic, shumë shpejt do të lansojnë një koleksion të tyre të produkteve të grimit, transmeton Klan Kosova.

Kardashian tha se është shumë krenare me këtë koleksion dhe me bashkëpunimin që ka bashkë me Marion.

“Ai është një perfeksionist i vërtetë, ne nuk ndalemi duke punuar deri sa të arrijmë në buzëkuqin më perfekt”, ka shkruar Kardashian në Instagram.