Kimete Berisha, mantelbardhëve që i dolën në mbrojtje doktorit Hotit: Çfarë fytyre keni?

Advertisment
HTML Image as link

Analistja në rrjetet sociale, Kimete Berisha e ka quajtur të panevojshëm protestën e mantelbardhëve në Podujevë, të cilët i dolën në mbrojtje doktorit Ibrahim Hoti.

Ky i fundit, në një video ekskluzive të publikuar në Indeksonine, shihet duke refuzuar t’i jep ndihmë një pacienti të moshuar.

Reklame

“Lëre që nuk i dha ndihmë, por mori hyxhym, britmë e piskamë, ‘pse t’i po kërkon ndihmë’! Pse ti po sëmuresh pas orarit të punës! Dhe e përzuri! Kosova po i mbyt pleqtë”, ka shkruar ajo në Facebook.

Postimi i plotë: