Kjo është arsyeja e fuqishme pse gruaja e Goldit nuk e zbulon fytyrën

Siç është bërë tashmë e ditur, reperi Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë.

Pak javë më parë është bërë e ditur se ai u fejua, ndërkaq tani marrim vesh se reperi i njohur e ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë, shkruan “Kosovarja”.

Pavarësisht kureshtjes së publikut, Gold Ag nuk e ka publikuar asnjëherë imazhin e bashkëshortes së tij, me të cilën u martua përmes riteve tradicionale fetare, pasi ai vetë është besimtar i devotshëm.

Siç bëhet e ditur, edhe bashkëshortja e reperit është myslimane, fetare dhe në të njëjtën linjë me personin e zemrës, shkruan “Kosovarja”