Kjo është historia prapa emrit të vërtetë të Don Xhonit (VIDEO)

U prezantua në publik si Don Xhoni por emri i tij i vërtetë është Xhonatan.

Reperi i cili u bë senzacion gjatë karantinës, ka treguar historinë e dhimbshme që qëndron prapa emrit të tij, gjatë intervistës në emisionin NIN në Klan Kosova.

Reklame

Përveç kësaj, Don Xhoni tregoi planet e tij, kush e përkrahu në muzikë, si po e menaxhon famën dhe shumë gjëra të tjera të cilat ju mund t’i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al