Ja vetura ku ndodhi incidenti me djalin e Molla Sulës (FOTO)

Kjo është vetura në të cilën ka qenë djali i ish kreut të BFIsë, Sulejman Rexhepi.

Pasditen e sotme në lagjen Gjorçe Petrov ka ndodhur një incident i ar matosur, ku sipas informacioneve zyrtare nga policia është pl agosur një polic.

MPB-ja më herët ka njoftuar se për këtë incident janë ar restuar dy të dyshuar.

Polici i pl agosur me iniciale Z.R, për të cilin mesohet se është djali i ish kreut të BFI-së Sulejman Rexhepi, fillimisht ka qenë në makinën e tij “Mercedes” përderisa kanë ardhur s ulmuesit me makinë tjetër “Golf”, të cilët kanë sh tënë drejt Z.R dhe kanë ikur. Z.R ka marrë pla gë në këmbë dhe vetë ka shkuar në spitalin 8-shtatori ku ka marrë ndihmën e parë.