Kjo është vajza bukuroshe që i mori zemrën Shpat Kasapit (FOTO)

Advertisment

Sot paradite, Prive.al publikoi pamjet e para të këngëtarit Shpat Kasapi me të dashurën e re.

Lajmi erdhi befasi meqenëse Shpati nuk ka treguar se është i dashuruar. Por duket se kjo histori nuk është e kohës së fundme.

Reklame

Burime pranë këngëtarit kanë zbardhur detaje mbi lidhjen.

“Shpati ka më shumë se një vit i lidhur. Vajza quhet Selvije dhe në të kaluarën ka pasur një sallon bukurie të sajin. Njihet gjerësisht për punën e saj ndër vite pasi ka punuar me fytyra publike në Maqedoni” – i kanë thënë portalit tonë burime të sigurta pranë çiftit.

Më poshtë ju sjellim edhe një fotografi të bukuroshes që i ka marrë zemrën këngëtarit të njohur. /Prive.al