Kjo video dëshmon se futbolli është për të gjithë (VIDEO)

65
#

Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea.

Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara.

Djaloshit, të cilit i mungojnë këmbët, luan saktë me kokë, duke i kthyer topin Salah.

Kujtojmë se Salah dhe Liverpool gjenden në Stamboll, kur të mërkurën zhvillojnë finalen e Superkupës së Evropës kundër Chelsea./Lajmi.net/