Koalicioni ASH – Alternativa mbi urèn e gurït në Shkup (FOTO)

Menjëher pas nënshkrimit të koalicionit ndermjet Aleances per Shqiptaret dhe Alternatives, lideret e dy partive bashke me simpatizante kane marshuar ne rruget e Shkupit, kane kaluar edhe tek ura e Gurit ne Shkup.

Kjo marreveshje u realizua per zgjedhjet e 12 prillit ku keto dy parti do te garojne me nje liste zgjedhore me moto te perbashket./tetova1

Reklame