Koalicioni trepalësh shumë larg (VIDEO)

Advertisment

Alternativa ngul këmbë Po zvogëlohen shanset për ta bërë realitet koalicionin trepalësh mes Aleancës për Shqiptarët Lëvizjes Besa dhe Alternativës në Maqedoninë e Veriut.

Këtë për TV21 e pohon Sekretari gjeneral i ASH-së Arben Taravari duke shtuar se po përpiqen të amortizojnë problemet mes palëve edhe pse kjo është bërë e vështirë.

Reklame

Ndiqeni videon më poshtë: