Koha kur Shyhretja nuk kishte para, por ishte kaq e lumtur (FOTO)

Që prej daljes së parë në skenë, Shyhreti Behluli arriti ti fitojë zemrat e të gjithëve. Ajo, u bë e dashura e publikut, e e tillë mbetet edhe sot e kësaj dite.

Me këngët dhe zërin e saj të ëmbel, arrin të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Kur është fjala për personazhet që kanë emër në skenën tone, natyrisht që zgjohet kureshtja të dihet se si janë dukur ata kur nuk e kishin këtë impakt që e kanë sot.

Në rrjete sociale po qarkullon një fotografi në të cilën Shyhretja po duket krejtësisht ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim së fundi.

E veshur thjeshtë, pa grim, por duket tejet e lumtur pranë bashkëshortit të saj.