Komentatori arab ‘çmendet’ pas tifozes ruse, i këndon në transmetim direkt (Video)

Dje gjatë ndeshjes Rusi – Finlandë, komentatori arab u ‘çmend’ nga një vajzë – e cila u xhirua nga kameramani.

Ishte një tifoze ruse, për të cilën komentatori arab ‘ra’ në dashuri qysh në shikim të parë, shkruan IndeksOnline

Kur e pa, ai filloi të këndonte, dhe ishte një këngë dashurie.

“Ajri në zemrën time u rrit dhe u dashurova. Nuk është faji im, ishte aksidentale Unë nuk kam asgjë tjetër në jetën time Unë, zemra ime, dhe gjithçka i përket asaj”, ishin fjalët në këngën e komentatorit