Komenti epik i Encës për lëndët narkotike: Ku e harrova… (FOTO)

49

Enca Haxhiaj njihet nga publiku si këngëtarja pa komplekse.

Si për zhveshjen apo fotot provokuese në rrejtet sociale, këngëtarja nuk ka mohuar se ka provuar lëndët narkotike.

Së fundmi këngëtarja ka marrë rolin e aktores në filim e Ermal Mamaqit dhe duket se kjo i ka afruar shumë artistët.

Në postimin e fundit të Mamaqit ku në një kapele “fshihet” lëndë narkotike aktori shkruan: Ore kapelja e kujt është kjo? Tagoje pak që të vij ta marri.

Nuk ka munguar komenti i Encës në këtë postim. “Edhe thash ku e harrova”, shkruan këngëtarja