Komenti i Ernest Gjokës pas duelit me Renovën (VIDEO)

Shkëndija e mbyll si lidere edhe fazën e dytë të garave në Ligën e Parë të Futbollit të Maqedonisë së Veriut dhe në fazën e tretë vendimtare futemi me 7-të pikë para Shkupit të vendit të dytë.

Kuqezinjtë në kuadër të xhiros së 22-të nuk shkuan përtej barazimit 0:0 me Renovën, mirëpo edhe me një pikë kemi ritur diferencën ndaj vendit të dytë, duke përfituar nga humbja e Shkupit në sfidën me Rabotniçkin.