Kosovare Asllani shënon “hat-trick” brenda tre minutave (VIDEO)

Skuadra e Realit të vajzave është duke e zhvilluar takimi ndaj Valencias në kuadër të xhiros së 19’të në ligë.

Kosovare Asllan i ka arritur që brenda 3 minutave (67’, 68, 70′) të gjejë portën tre herë.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ajo aktualisht ka nëntë gola të shënuara dhe Real Madrid gjenden në vendin e dytë.

Më poshtë mund të shihni dy nga golat e bukur që ajo ka shënuar: