Kosovari me Audi dhe në “shoqërimin” e këngës së 2 Ton arrinë shpejtësinë 306 km/h (VIDEO)

Advertisment

SHPËRNDAJE
0
0
PËLQEJE
11:14 / E Diele, 26 Janar 2020Kosovari me Audi dhe në “shoqërimin” e këngës së 2 Ton arrinë shpejtësinë 306 km/h
Shpejtësia për shumë njerëz është tërheqëse andaj këtë kënaqësi mundohen ta arrijnë gjatë vozitjes.

Një video është publikuar në rrjetin social Instagram, ku nga mbishkrimi tregohet se kush është vozitësi.

Reklame

E siç duket ai është një kosovar, i cili shihet duke vozitur me shpejtësi mjaftë të madhe dhe po ashtu duke e dëgjuar reperin kosovar 2 Ton.

Nga kjo video shihet se si vozitësi shpejtësinë e arrinë deri në 306 km/h brenda pak sekondave./Indeksonline/.

VIDEO:

https://www.instagram.com/p/B7lTXCPqYhF/?utm_source=ig_embed