Kosovë, babë e bir humbin betejën me virusin korona

Advertisment

Babë e bir, Isuf dhe Valon Rrahim nga Podujeva, brenda dy ditësh, humbën betejën me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari.

Reklame

Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Rudari ka ngushëllar familjen Rrahimi dhe miqtë e viktimave./21Media