Krahësimi i FOTOVE/ A ka hequr Rama rrudhat me botoks para zgjedhjeve?

Advertisment
HTML Image as link

Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e së enjtes në studion e gazetarit Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuarit”.

Shikues të vëmendshëm vunë re se kreu qeverisë e ka kuruar imazhin e tij këto ditë të fundit të fushatës elektorale.

Reklame

Sipas tyre, në ballin e kreut të qeverisë ka më pak rrudha se një muaj më parë dhe se nuk përjashtohet një ndërhyrje estetike.

Kryeministri Edi Rama ka bërë disa herë ndryshime në pamjen e tij të jashtme pasi siç e pranon edhe ai vetë “fasada është e rëndësishme”.