Kumanovarja ekspozon belin e hollë nga karantina (FOTO)

Modelja Arbenita Ismajli nuk i ka ndalur postimet e saj nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare ka qenë shumë aktive me foto të ndryshme në Instagram gjatë pandemisë së koronavirusit, derisa ka ripostuar foto që ajo i ka realizuar gjatë muajve të kaluar.

Sonte ajo ka përzgjedhur që t’i postoi disa foto nga një veshje e zakonshme, por që ajo thekson shumë mirë format e saj, trupin dhe gjoksin.

Arbenita, e cila është edhe e dashura e Feros, është një modele ndër me të njohurat në rrjetet sociale si dhe reklamon firma të njohura në Europë, të modës, normalisht.