Kumanovarja ka një kërkesë për adhuruesit e saj! (FOTO)

Arbenita Ismajli që nga lidhja me reperin, Fero është mjaft e komentuar në mediat rozë. Bukuroshja kumanovare është edhe një femër seksi dhe me një karrierë të suksesshme si modele. Ashtu si shumë vajza të reja edhe Arbenita ka ‘fiksim’ ndaj rrjeteve sociale, dhe publikon vazhdimisht imazhe nga puna dhe përditshmëria e saj.

Por, së fundi ajo ka hasur në një dilemë, përgjigje e të cilës e ka kërkuar nga adhuruesit në Instagram. “Kjo është shumë e vështirë njerëz, më duhet ta di çfarë dëshironi që unë të postoj më shumë?”, ka pyetur Arbenita.

Reklame