Kumanovarja ka një mesazh për nënën e saj (FOTO)

Modelja Arbenita Ismajli ndryshe njihet edhe si ikonë e bukurisë shqiptare.

Emri i saj fillojë të lakohet që nga lidhja më reperin Fero, po që nuk anashkalohet bukuria e saj dhe puna që e bën, ku gjithmonë kujdeset të shfaqet plotë stil e në të njëjtën kohë edhe provokuese, shkruan Kosovarja.

Reklame

Padyshim që pika e fortë e çdo njeriu është familja, për të cilët kujdesen të gjithë ti bëjnë familjarët e tyre të ndihen krenarë për çdo sukses.

Kështu po vepron edhe bukuroshja e cila është duke e realizuar ëndrrën e saj si modele që ka krijuar një karrierë të madhe e të gjitha sukseset po ia dedikon nënës.

Ajo ndau një imazh të ëmbël krahë nënës duke shkruar këto fjalë me plotë emocione: “ Mami , të te bëj krenare ty, kjo është ëndrra ime”./Kosovarja/