Kumanovarja ka vendosur ti ‘çmend’ meshkujt nga Karantina (FOTO)

Viteve të fundit emri saj ka filluar të marrë përmasa të mëdha, ani pse edhe vetë ajo e ka pranuar se nuk ka dashur te përmendet në mediat rozë.

Flasim për modelen kumanovare e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita Ismajlin apo ndryshe siç e njeh publiku e dashtura e Feros, shkruan “Kosovarja”.

Arbenita dhe Fero gëzojnë një lidhje të bukur, ku pavarësisht të gjitha thashethemeve nuk kanë arritur ti ndajnë.

Si zakonisht edhe së fundmi herë Arbenita sjellë një imazh ku shihet veshur në të bardha, por që vemendje të madhe mori gjoksi saj gjigant./Kosovarja/