‘Kumanovarja’ më e bukur se kurrë, jep mesazh pozitiv për koronavirusin

Modelja e njohur Arbenita Ismajli vazhdon të marrë vëmendjen e publikut me pozat që publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila vetëm në Instagram numëron 465 mijë ndjekës, nuk heziton që të publikojë imazhe dhe video të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Reklame

Arbenita së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë. E gjithë kjo pas panikut për përhapje të koronavirusit.

‘Momentet e vështira nuk zgjasin kurrë, ju lutem qëndroni pozitiv’  ka shkruar modelja pranë postimit të fotografisë.

FOTO: https://www.instagram.com/p/B9359YxFVm2/?utm_source=ig_embed