Kumanovarja pozon në krahët e Feros (FOTO)

Arbenita ka publikuar imazhe krah Feros.

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar foto së bashku me Feron. Dyshja njëherë i kishin fshirë të gjitha imazhet bashkë dhe aty lindën dyshimet se i kanë ndarë rrugët.

Reklame

Tani çifti janë rikthyer me foto bashkë dhe duken shumë të lumtur.