Kumanovarja sërish tërheq vëmendjen me pozat e reja (FOTO)

Arbenita Ismajli këto ditë është mjaft aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotografive që janë pjesë e karrierës së saj.

Modelja shqiptare që po ndërton karrierë ndërkombëtare është duke reklamuar brendin ‘Oh Polly’, ndërsa me imazhet e postuara tërheq interesimin e ndjekësve të saj të shumtë.

Reklame

Pas sfilatës në pistat e modës dhe ekspozimit të të brendshmeve duke reklamuar brendin që përfaqëson, ajo ka ardhur me poza të reja.

Bukuroshja shfaqet me një fustan të shkurtë që vë në pah format e saj dhe ‘asetet’ e bujshme trupore.

Ndryshe, ‘Oh Polly’ është një brend ndërkombëtar i modës me ngritje të shpejt që shet rroba për femra, ndërsa ka zyra në Glasgou, Liverpul, Los Angeles, Dhaka e Guangzhou. /Telegrafi/

FOTO:  https://www.instagram.com/p/B81oUIJFshl/