Kur babai fiton për të shtatën herë Topin e Artë, reagimi i bijve të Messit /VIDEO

Lionel Messi e ka fituar Topin e Artë për vitin 2021.

Messi i cili u transferua në Paris Saint-Germain, e ka fituar për herë të shtatë Topin e Artë, njofton Klankosova.tv.

Përballë argjentinasi kishte Lewandowskin, i cili doli i dyti.

Në këtë sukses të lartë, Messi ishte i shoqëruar nga djemtë dhe gruaja e tij, Antonela.