Kur publikohet albumi i Feros

Reperi Fero, ka paralajmëruar tash e një kohë albumin e tij më të ri që mban titullin “Self Loyalty”. Tashmë duket se do të kemi një datë dhe është më afër se që e kemi menduar.

Ky projekt do të publikohet me 6 mars në platformat online për tu blerë.

Reklame

Mirëpo, të gjitha detajet rreth këtij albumi e hapjes së labelit “Gang Gang” Fero do të flas ekskluzivisht për Prive këtë të shtunë në ora 19:00