Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Sikundër e dimë tashmë Capital T dhe Adrola Dushi po jetojnë një romancë të bukur dashurie, ndonëse janë ende në fazën ku nuk e kanë pranuar këtë gjë.

Së fundmi, Adrola ka realizuar një intervistë për “Express rozë”, ku si në çdo dalje tjetër është përmendur edhe Capital T. Konkretisht modelja është pyetur për 3 këngë të tijat, ku ajo ka përmendur “Fjalt e nanës”, “Akull” dhe “Bisha”.

Reklame

Madje këtë të fundit edhe e ka kënduar, duke e çuar totalisht në një tjetër nivel

E gjitha filloi në verë, kur reperi u shfaq krah Adrola Dushit, duke ndezur rrjetin e kur të gjithë aluduan për një lidhje të mundshme, ata u shfaqën bashkë në këngën “C’est la vie”.

VIDEO:

https://streamable.com/zadcnu