Kush është ky mashkull me të cilin po shoqërohet Genta Ismajli? (FOTO)

53
#

Genta Ismajli është një këngëtare e njohur shqiptare e cila njihet si pjesë e estradës shqiptare që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet duke e pu.thur një mashkull.

Nuk dihet re.lacioni që ka ajo me të, por ka pasur shumë zë.ra kohëve të fundit për ndonjë li.dhje të saj.

Kujtojmë që kënga e fundit e Gentës është ‘Zj.arr’ dhe u pr.it mjaft mirë nga publiku. /Indeksonline/