Kush thoshte se spo shënon Messi, “het – trik” qysh në pjesë të parë (VIDEO)

Barcelona ka shënuar edhe golidy gola në ndeshjen ndaj Eibarit.

Është përsëri fituesi i topit të artë, Lionel Messi i cili ka realizuar golin e dytë dhe të tretë, duke e kompletuar kështu het-trikun.

Reklame

Kështu, argjentinasi ua mbyll gojën kritikëve që thoshin se nuk po shënon gola.

Një pjesë e parë fantastike për djemtë e Quique Setien të cilët po e “shkatërrojnë Eibarin./Indeksonline/