Ky djalë s’o normal, çfarë GOLI! (VIDEO)

Erling Haaland ka shënuar një nga golat më të bukur në karrierë.

Sulmuesi i Kombëtares së Norvegjisë ka shënuar gol në ndeshjen ndaj Schalkes për rezultatin 0-2, shkruan IndeksOnline

Pas një harkimi të Sanchos, Haaland kërcen në stilin ‘rovershat’ dhe shënon një super golaso.

PAMJE: