Ky është fustani më i bukur që e ka Shyhrete Behluli

223

Ajo është nga ato këngëtare që pos për zërin, komentohet edhe për paraqitjen e jashtme, shkruan “Kosovarja”.

Këngnëtarja po shfaqet gjithmonë shumë e kuruar, madje deri në detajet më të imta.

Për grimin e flokët e këngëtares po kujdeset e bija, Njomza, ndërkaq së fundi për fustanat e saj të mrekullueshëm biznesi i së resë, Leartes, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja në çdo paraqitje shfaqet me fustana elegant, të bukur dhe që i shkojnë shumë mirë profilit të këngëtares.

E, ky fustan, me këtë model dhe ngjyrë të këndshme, po duket ndër më të bukurit e këngëtares së njohur.