Ky është i riu nga Drenoveci që ndërroi jetë sot!

Advertisment

Sot rreth orës 7:45 të mëngjesit në autostradën Tetovë-Shkup vetura ka humbur kontrollin duke u rrotulluar dhe përplasur me banderolat mbajtëse të autostradës.

Sipas informacioneve të fundit personi i cili ishte i lënduar rëndë ka ndërruar jetë.

Reklame

Bëhet fjalë për një djalë të rri 27 vjeçar nga lagja Drenovec i Tetovës.