Ky është mashkulli që e shoqëron kudo Nora Istrefin (FOTO)

82

Nora dhe Era Istrefi kanë udhëtuar për Greqi, me gjasë për këngën e radhës. Ka zëra që po thonë se motrat po vijnë sërish me duet, shkruan “Kosovarja”.

Era dhe Nora kanë pasur edhe një bashkëpunim, që rezultoj i sukseshëm dhe që goditi tregun e muzikës.

Motrat këngëtare aktualisht vetëm, pa ndonjë mashkull në krah. Nora, i dha fund marteses me Robert Berishen, pas 13 vitesh bashkë.

Nora, po shoqërohet kryesisht nga DJ i saj. Pavarësisht përflitjeve, ky është i vetmi mashkull që e shoqëron thuajse kudo.