Ky është personi që e ndjekii Tunen gjjthë jetën (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Këngëtarja Altuna Sejdiu Tuna e ka shfrytëzuar në maksimum kohën e pandemisë për të bërë gjerat që ka dashur gjithmonë.

Për vite me radhë Tuna ka pasur një ketë tejet aktive, e muajt e pandemisë i kanë sjell shansin për pushim dhe takim të personave të afërt, shkruan Kosovarja.

Reklame

Së fundi, Tuna e ka takuar edhe një mik shumë të mirë të saj dhe të shumë këngëtarëve të tjerë.

Altuna Sejdiu Tuna, është takuar me tekstshkruesin e njohur shqiptar nga Maqedonia, Avni Qaili.

Tuna, Avniun e ka mik të afërt e të dashur, madje thotë se një jetë e ka pasur pranë. Foto tregon shumë dashuri, shkruan Kosovarja.