Ky është urimi i veçantë i Shyhretes për bashkëshortin

Advertisment

Shyhrete Behluli është këngëtarja e njohur dhe mjaftë e dashur për publikun shqiptar, për vite me radhë.

Zëri i saj, bukuria dhe sharmi që e posedon kanë bërë të jetë ndër më të pëlqyerat e tregut shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Duke qenë si bashkëshorte e nënë shembullore, ajo kujdeset që gjithmonë në ditët speciale t’i urojë me fjalët më të mira që ekzistojnë.

E sot, me rastin e ditëlindjes së bashkëshortit nuk munguan urimet e shumta, ku mori vëmendje ai i Shyhretes.

Me një imazh në të cilin kanë pozuar të dytë të lumtur ajo shkroi: “Urime Luli ditelindjen,uroj te na shkoj jeta si kjo embelsire”./Kosovarja/